Witaj w miejscu, gdzie Twój pies jest najważniejszy!

Warsztaty tropienia użytkowego, Małgorzata Woźniak

Warsztaty tropienia użytkowego, Małgorzata Woźniak

Warsztaty odbędą się 15/16 października 2016 w Szczecinie.

PROWADZĄCA:
Małgorzata Woźniak – założycielka BavariaTeam.pl, założycielka Mantrailing Academy Poland :: Mantrailing.pl, przewodniczka 2 psów tropiących, Neli – posokowiec bawarski (poszukiwanie ludzi, poszukiwanie substancji), certyfikat użytkowości poziom 1, GAK9 i Flory – posokowiec bawarski (poszukiwanie ludzi), przygotowuje trzeciego posokowca Breeze Innis Airgialla do pracy tropowej. Uczestniczka zajęć z GAK9 (Jeff Schettler, John Salem), GAK9, kurs instruktorski, pod superwizją Glenn-David Poole GAK9 , przygotowała 8 polskich psów do amerykańskiej certyfikacji użytkowości, prowadząca szkolenia tropowe w Polsce.

Organizatorka szkoleń m. in. obedience, frisbee, tropienie użytkowe, uczestniczka warsztatów o tematyce szkoleniowej, behawioralnej i tropowej.

Warsztaty skierowane są do każdego, kto jest zainteresowany tematyką tropienia. Nie ma znaczenia rasa psa, jego wiek, ani dotychczasowe doświadczenie w tropieniu. Podczas warsztatów każdy pies pracuje indywidualnie pod okiem instruktora, co pozwala w pełni dostosować poziom trudności i rodzaj ćwiczeń do jego możliwości.

NIEZBĘDNIK, czyli co bierzemy na warsztaty:
– linka 10 m (z taśmy lub otok, nie sznurek!),
– szelki dla psa nieblokujące ruchów,
– rękawiczki (mogą być rowerowe, lepiej gdy mają zakryte palce),
– przedmiot własny (do nawąchania, w zależności od potrzeb: stara karta kredytowa, stary telefon, kluczyki, wczorajsze skarpety, koszulka etc.),
– smaczki, najlepiej pasztet,
– zabawka do przeciągania, zabawka do nagradzania psa.

Przyjmujemy na warsztaty psy z „problemami”, jednak obowiązkowo prosimy o udzielenie nam takiej informacji, aby nie przeszkadzać w pracy innym uczestnikom.

Podczas warsztatów pracuje jeden pies, zatem inne uczestniczące psy powinny bez problemu pozostawać w samochodzie.

KOSZT:
350 zł/os.

Warunkiem wpisania na listę uczestników jest opłata za udział. Dane do przelewu zostaną przesłane e-mailem zwrotnym.

Uprzejmie informujemy, że:
1. Decyduje kolejność zgłoszeń, ale gwarancją miejsca jest wpłata zaliczki. W przypadku rezygnacji uczestnika, opłata nie podlega zwrotowi. Najlepszą opcją jest wtedy znalezienie kogoś na swoje miejsce.
2. W przypadku odwołania warsztatów z powodu uzbierania zbyt małej grupy, zwrot wpłat nastąpi w ciągu max. 7 dni roboczych od dnia ogłoszenia odwołania warsztatów.
3. Koszt uczestnictwa nie obejmuje kosztów noclegu, wyżywienia i dojazdu na miejsce warsztatów. Mimo wszystko podczas zajęć gwarantujemy poczęstunek oraz zarówno ciepłe jak i zimne napoje.

Zapraszamy serdecznie!

Wszelkie pytania proszę kierować na adres: szkola.aport@gmail.com

Categories:

Seminaria

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *